Získejte slevu 5 %!
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a získejte slevu 5 % na první objednávku.

Vrácení zboží při výměně zdarma!

Objednávky odesíláme do 24 h!

HOTLINE +420 601 001 266

Vrácení zboží při výměně zdarma

Výměna zboží zdrarma

POZOR u nákupů od 1.11.2023 uskutečněných na našem eshopu případně v naší expedici, prodlužujeme možnost výměny zboží až do 31.1.2024.

Je to jednoduché!

Zboží uveďte do původního stavu, abychom Vám mohli vrátit jeho plnou cenu. Vyplńte formulář Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy a přiložte ho do balíku. Bez přiloženého formuláře nebudeme moci Vaši objednávku identifikovat! Zásilku pečlivě zabalte, aby nedošlo k poškození při přepravě. Balík musí splňovat parametry stanovené firmou Zásilkovna:

Maximální součet všech tří stran zásilky je 120 cm a jedna strana nesmí být delší než 50 cm. Maximální hmotnost je 10 kg . Minimální rozměry zásilky jsou 10×7×1 cm.

Následně nám napište email na objednavky@wamu.cz a do předmětu uveďte slovo VÝMĚNA, a napište, co chcete vyměnit a za jaké zboží. Na základě této informace Vám zašleme PIN kód pro zásilkovnu.

Zásilku odneste na podací místo Zásilkovny, která umožňuje odesílání balíků. Obsluze na pobočce Zásilkovny sdělte PIN kód. Obsluha vytiskne na Váš balíček štítek a zajistí jeho zpětné odeslání.

Vždy si vyžádejte u obsluhy potvrzení o zaslání balíčku!

Po obdržení zásilky výrobek zkontrolujeme a zajistíme vrácení peněz.

A Vy můžete provést novou objednávku s tou správnou velikostí, výrobkem..atd. :-)

Upozornění: Vrácení zboží zdarma přes zásilkovnu je možná pouze u výměny zboží nikoliv u pouhého vrácení zboží. Při zasílání nového zboží k Vám účtujeme poštovné.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení