Získejte slevu 5 %!
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a získejte slevu 5 % na první objednávku.

Vrácení zboží při výměně zdarma!

Objednávky odesíláme do 24 h!

HOTLINE +420 601 001 266

Dotace z EU

Digitální revoluce ve výrobě plen

Projekt představuje pro Petit Lulu významný krok směrem k implementaci principů průmyslu 4.0 do výroby. Výstupem bude zcela zásadní výrobní modernizace, během které dojde k digitální transformaci v řízení celého výrobního procesu a také ke zautomatizování a zrobotizování pracovišť.

digitální revoluce

Nákup CNC řezacího stroje

Nákup CNC řezacího stroje 2019

V rámci realizace projektu bude pořízen průmyslový CNC řezací stroj určený na látky a textilie – tzv. „cutter“. Stávající způsob řezání látek kotoučovými a vertikálními pilami je nejenže nekvalitní, nehospodárný, neefektivní a vysoce nebezpečný, ale v současné době pro firmu představuje významnou bariéru dalšího růstu a rozvoje. Investice přinese výrazný posun v oblasti kvality produkce, kvantity produkce, přidané hodnoty, rozšíření portfolia a rychlosti uvedení nového produktu na trh. Na danou operaci je poskytována finanční podpora od Unie.

Čerpání prostředků z fondů eu

V rámci operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost jsme získali dotaci na koupi patentkovacího stroje z fondů EU.

Nákup patentkovacího stroje

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení