Získejte slevu 10 %!
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a získejte slevu 10 % na první objednávku.

Výměna zboží zdarma!

HOTLINE +420 601 001 266

Lhůta pro vrácení až 45 dní!

Výměna zboží zdarma přes Zásilkovnu!

Výměna zboží zdrarma

Je to jednoduché!

Zboží uveďte do původního stavu, abychom Vám mohli vrátit jeho plnou cenu. Vyplńte formulář Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy a přiložte ho do balíku. Bez přiloženého formuláře nebudeme moci Vaši objednávku identifikovat! Zásilku pečlivě zabalte, aby nedošlo k poškození při přepravě. Balík musí splňovat parametry stanovené firmou Zásilkovna:

Maximální součet všech tří stran zásilky je 120 cm a jedna strana nesmí být delší než 50 cm. Maximální hmotnost je 10 kg . Minimální rozměry zásilky jsou 10×7×1 cm.

Následně nám napište email na objednavky@wamu.cz a do předmětu uveďte slovo VÝMĚNA, a napište, co chcete vyměnit a za jaké zboží. Na základě této informace Vám zašleme PIN kód pro zásilkovnu.

Zásilku odneste na podací místo Zásilkovny, která umožňuje odesílání balíků. Obsluze na pobočce Zásilkovny sdělte PIN kód. Obsluha vytiskne na Váš balíček štítek a zajistí jeho zpětné odeslání.

Vždy si vyžádejte u obsluhy potvrzení o zaslání balíčku!

Po obdržení zásilky výrobek zkontrolujeme a zajistíme vrácení peněz.

A Vy můžete provést novou objednávku s tou správnou velikostí, výrobkem..atd. :-)

Upozornění: výměna zboží zdarma přes zásilkovnu je možná pouze u výměny zboží nikoliv u pouhého vrácení zboží.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení